Szkolny Konkurs Interpretacji Wierszy

15 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Interpretacji Wierszy dla uczniów klas I-III. W tym roku wzięło w nim udział 46 uczestników, których oceniało jury w składzie: wicedyrektor szkoły Małgorzata Mederowska, wicedyrektor szkoły Krystyna Noskowicz, polonistka - Pani Magdalena Bożykowska oraz przedstawicielka Rady Rodziców-Pani Anna Sypek. Dzieci występowały w grupach wiekowych i zdobyły następujące miejsca oraz wyróżnienia:

Klasa „O”:
wyróżnienie Krystian Woźniak
Klasy pierwsze:
I miejsce   Aleksandra Jezierzańska, wyróżnienia:   Maja Wiczarska, Tomasz Iwicki
Klasy drugie:
I miejsce  Kamila Aleksandrowicz
II miejsce  Martyna Tubaja
III miejsce  Aleksandra Krzysiek
Wyróżnienia:   Olaf Zawadzki, Maja Rozwadowska, Rozalia Rumińska
Klasy trzecie:
I miejsce   Małkiewicz Kacper
II miejsce   Martyna Iwicka
III miejsce   Marcin Sypek, Łenyk Maria
Wyróżnienia:   Zofia Brzykcy, Natalia Ośmiałowska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie wierszy i ciekawe interpretacje, gratulujemy nagród i wyróżnień, zapraszamy za rok do kolejnej edycji konkursu. Serdecznie dziękujemy jury. Organizatorzy: S.Cyrklaff, V.Napierska, A.Pilarska