Szkoła Podstawowa nr 9

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Ucznia

Rodziców zainteresowanych wykupieniem wariantu ubezpieczenia indywidualnego, zapraszamy na strony internetowe, których linki znajdują się poniżej:

  1. Bezpieczny.pl: https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/24808
Kod pośrednika: 24808 (w tym dostęp do portalu Odrabiamy.pl ze zniżką)
  1. InterRiskhttps://klient.interrisk.pl/eduplusofertaindywidualna
Kod pośrednika: k92jpz
  1. Uniqahttps://www.uniqa.pl/kalkulator/szkolne
Kod pośrednika: 571625         KOD do zniżki 10%: SZKOLNE10
Bezpieczny.pl to oferta ubezpieczenia zakresowo i jakościowo kilkukrotnie korzystniejsza od ofert dostępnych na rynku, ponadto:
  • Każdy wariant jest rozszerzony o wyczynowe uprawianie sportów;
  • Ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie, 24h na dobę przez cały rok (wakacje, ferie itd.);
  • Wypłata odszkodowania za uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku;
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, pobytu w szpitalu, ugryzienie kleszcza i wiele innych.
W tym roku Ubezpieczyciel każdemu dziecku (od II wariantu) dodał bezpłatny 30 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego ( video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, egzaminu 8-mej klasy) , który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn : wypadek, choroba, udział w zawodach. Usługę można uruchomić pod nadzorem Rodzica w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków. Nie trzeba ulec wypadkowi czy się rozchorować aby skorzystać z polisy!
 
W ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci z różnych szkół lub przedszkoli, również dzieci młodsze, nie uczęszczające do żłobka lub przedszkola.
 
UWAGA! Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, 30 dni przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.